95278-801-14LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-95278-801-14LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-801-14LF
תיאור
CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 14 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-801-14LF דגמים
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)