95278-801A20LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-6477-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-6477-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-6477-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-801A20LF
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
95278-801A20LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.232‏ אינץ' (5.90‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
מאפיינים
Pick and Place
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)