95278-802T12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
95278-802T12LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-802T12LF
תיאור
CONN HEADER SMD 12POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-802T12LF דגמים
אורך מגע - בחיבור
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)