95293-101-10LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 1,569
גיליון נתונים
Harwin Inc.
קיים במלאי: 644
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
95293-101-10LF
מק"ט מוצר של DigiKey
95293-101-10LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95293-101-10LF
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
95293-101-10LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A