98414-F06-10LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-98414-F06-10LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98414-F06-10LF
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
98414-F06-10LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
מאפיינים
חריץ קידוד
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
קרם
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)