98414-F06-16LF
מק"ט מוצר של DigiKey
98414-F06-16LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98414-F06-16LF
תיאור
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 16 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
98414-F06-16LF דגמים
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)