98424-F52-16ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5177-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-5177-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-5177-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98424-F52-16ALF
תיאור
CONN HEADER SMD 16POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 16 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
98424-F52-16ALF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מחזק סגר
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
מאפיינים
חריץ קידוד, Pick-and-Place
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
קרם
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)