98424-G52-24ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5828-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-5828-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-5828-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98424-G52-24ALF
תיאור
CONN HEADER SMD 24POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 24 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
98424-G52-24ALF דגמים
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)