98424-G52-26LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-98424-G52-26LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98424-G52-26LF
תיאור
CONN HEADER SMD 26POS 2MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 26 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
98424-G52-26LF דגמים
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
חריץ קידוד
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)