98424-S52-20ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
98424-S52-20ALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98424-S52-20ALF
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)