98464-G61-10ULF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3626-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98464-G61-10ULF
תיאור
CONN HEADER R/A 10POS 2MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 10 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
98464-G61-10ULF דגמים
אריזה
צינור
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)