98464-G61-12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-2551-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98464-G61-12LF
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS 2MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
98464-G61-12LF דגמים
אריזה
בתפזורת
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)