D15P13A4GX00LF
D15P13A4GX00LF
D15P13A4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1490-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P13A4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
D15P13A4GX00LF דגמים
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C