D15P24A4PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15P24A4PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P24A4PA00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
D15P24A4PA00LF דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C