D15P33E6GV00LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-6496-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | D15P33E6GV00LF דגמים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל-ניקל |
יצרן | גימור מגע זהב או זהב, GXT™ |
סדרה | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.318 אינץ' (8.08 מ"מ) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |