D25P13B4GX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
Amphenol CONEC
קיים במלאי: 344
D25P13B4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P13B4GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P13B4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
D25P13B4GX00LF דגמים
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליאסטר
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C