D25P24A4GI00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 93
קיים במלאי: 553
קיים במלאי: 4
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 306
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 394
קיים במלאי: 795
קיים במלאי: 484
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P24A4GI00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P24A4GI00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P24A4GI00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
D25P24A4GI00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C