D25P24B6RV09LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P24B6RV09LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P24B6RV09LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D25P24B6RV09LF דגמים
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
מוביל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
חומר מגע
סגסוגת נחושת
טמפרטורת פעולה
-55°C