D25P33E4GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1504-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P33E4GV00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
D25P33E4GV00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C