D25P33E4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1505-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P33E4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
מודלים EDA/CAD
D25P33E4GX00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C