D25S91C4GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25S91C4GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25S91C4GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25S91C4GL00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
מודלים EDA/CAD
D25S91C4GL00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
קיבוע
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C