D37P13A6GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37P13A6GV00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37P13A6GV00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D37P13A6GV00LF דגמים
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C