D37P24A6RX09LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 949
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 104
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37P24A6RX09LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37P24A6RX09LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37P24A6RX09LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D37P24A6RX09LF דגמים
קטגוריה
סיומת
משחת הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
מוביל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
חומר מגע
סגסוגת נחושת
טמפרטורת פעולה
-55°C