D37P91C6PX00LF
D37P91C6PX00LF
D37P91C6PX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-4941-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37P91C6PX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
מודלים EDA/CAD
D37P91C6PX00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
קיבוע
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C