D37S24A6GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 420
קיים במלאי: 981
קיים במלאי: 32
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37S24A6GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37S24A6GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37S24A6GL00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מודלים EDA/CAD
D37S24A6GL00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C