D37S33E6GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37S33E6GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37S33E6GX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D37S33E6GX00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C