D37S81C6GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37S81C6GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37S81C6GL00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D37S81C6GL00LF דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
מוביל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C