DA7W2P300A00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA7W2P300A00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA7W2P300A00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 7POS VERT SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7 (‎5 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DA7W2P300A00LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C