DA7W2S300A30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA7W2S300A30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA7W2S300A30LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C