DA7W2S343A30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA7W2S343A30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA7W2S343A30LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
קטגוריה
סוג מגע
אותות וכוח
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C