DAL7W2P500M30LF
DAL7W2P500M30LF
DAL7W2P500M30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5417-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAL7W2P500M30LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7 (‎5 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DAL7W2P500M30LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה, תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A) - 7W2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C