DAO3W3P500G40LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DAO3W3P500G40LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3 (כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DAO3W3P500G40LF דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי ניקל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 40A |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.458 אינץ' (11.64 מ"מ) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר השורות 1 | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
סוג ההרכבה | חומר מגע פליז |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) - 3W3 | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |