DAO7W2P500G40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAO7W2P500G40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAO7W2P500G40LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAO7W2P500G40LF דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 40A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C