DAO7W2S700H30LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CONEC
קיים במלאי: 251
גיליון נתונים
7 (‎5 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DAO7W2S700H30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAO7W2S700H30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAO7W2S700H30LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAO7W2S700H30LF דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C