DAP15P565MTXLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 99
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DAP15P565MTXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAP15P565MTXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAP15P565MTXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAP15P565MTXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מרווח Backset
מספר המיקומים
מאפיינים
חריצי הארקה, תושבות הרכבה
ערך נקוב של המתח
1000V
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C