DAPV15P465TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAPV15P465TXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAPV15P465TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
סיומת
WireWrap
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C