DAV3W3P300H30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV3W3P300H30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV3W3P300H30LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 3POS VERT SOLDER
תיאור מפורט
3 (כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DAV3W3P300H30LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
דירוג זרם (אמפר)
30A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
1
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A) - 3W3
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C