DAV7W2P700G30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV7W2P700G30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV7W2P700G30LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAV7W2P700G30LF דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C