DAV7W2S500G30LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
7 (‎5 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DAV7W2S500G30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV7W2S500G30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV7W2S500G30LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAV7W2S500G30LF דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C