DAV7W2S500M30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV7W2S500M30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV7W2S500M30LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAV7W2S500M30LF דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C