DB13W3S500G40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DB13W3S500G40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB13W3S500G40LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 (‎13 + 3 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DB13W3S500G40LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 40A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C