DB25P564GTXLF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
DB25P564GTXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-DB25P564GTXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB25P564GTXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DB25P564GTXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב GXT™
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
מספר המיקומים
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר השורות
2
ערך נקוב של המתח
300V
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C