DB9W4S300A00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DB9W4S300A00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB9W4S300A00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 (‎5 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
ירוק
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 9W4
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C