DBM13W3P300N
מק"ט מוצר של DigiKey
DBM13W3P300N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBM13W3P300N
תיאור
CONN D-SUB PLUG 13POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 (‎13 + 3 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DBM13W3P300N דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי קדמיום צהוב
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
חומר מגע
פליז
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C