DBMF13W3PN
מק"ט מוצר של DigiKey
DBMF13W3PN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBMF13W3PN
תיאור
CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 (‎13 + 3 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
DBMF13W3PN דגמים
סיומת
גביע הלחמה
אריזה
מגש
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
ארד זרחני
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C