DBO13W3SA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DBO13W3SA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBO13W3SA00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 13POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 (‎13 + 3 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד כבל (4-40)
יצרן
סיומת
גביע הלחמה
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
חומר מגע
ארד זרחני
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C