DBO9W4S500G40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DBO9W4S500G40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBO9W4S500G40LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 (‎5 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DBO9W4S500G40LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 40A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
ירוק
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 9W4
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
סוג מגע
אותות וכוח
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C