DD24W7S300A00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DD24W7S300A00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DD24W7S300A00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 (‎17 + 7 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
חומר מגע
פליז
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C