DD24W7SA00LF
DD24W7SA00LF
DD24W7SA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5904-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DD24W7SA00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 (‎17 + 7 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DD24W7SA00LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
גביע הלחמה
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב-פלדיום
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
עובי חוט
‎20AWG‎
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D) - 24W7
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C