DDMV50P500
מק"ט מוצר של DigiKey
DDMV50P500-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDMV50P500
תיאור
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DDMV50P500 דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי קדמיום צהוב
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
3
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C